Hakkımızda

Hakkımızda

DMCREP, Türkiye’nin ilk profesyonel uluslararası destinasyon pazarlama şirketi olup, uluslararası DMC’leri, otelleri, ulusal turizm ofislerini ve diğer önemli tedarikçileri temsil etmektedir. Global lüks markalar ile Türk ajansları arasında inovatif ortaklıklar kurmaya odaklanan firmamız, pazar payını genişletmekle kalmayıp aynı zamanda benzersiz ve etkileyici deneyimler yaratmaya da yönelmektedir.

Yaklaşımımız, belirli marka ihtiyaçlarına uyacak şekilde Türk pazarının derinlemesine araştırmasıyla bilgilendirilen özel pazarlama stratejilerini içermektedir.

Global erişim, özel stratejiler ve lüks marka başarısına güçlü bir taahhüt ile işbirliği yapmaktan ve olağanüstü deneyimler sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

NEDEN TÜRK PAZARINI HEDEFLEMELİSİNİZ?

2021 ile 2022 arasında Türkiye dış turizm harcamaları ve seyahat sayısı %142 arttı, bu da pandemi sonrası seyahat sektöründe güçlü bir ekonomik toparlanmayı işaret ediyor. Bu canlanma, Türk gezginlerinin uluslararası destinasyonları keşfetme isteğinin arttığını gösteriyor ve bu pazarda hedeflenen işletmeler için bir fırsat sunuyor. Türk Hava Yolları'nın 262 uluslararası destinasyonu kapsaması, Türk gezginleri arasında tercih edilen bir statüye sahip olması nedeniyle önemli bir avantajdır.

NEDEN DMCREP İLE ÇALIŞMALISINIZ?

Turizm sektöründe toplamda 30 yıldan fazla deneyime sahip olan ekibimiz, sektör dinamiklerine derin bir anlayışa ve güçlü bir ağa sahip profesyonellerden oluşuyor. İnovatif ortaklıklar kurma konusunda uzmanlaşmış olarak DMCREP ile çalışmayı tercih etmek, sizi büyüyen Türk dış turizm pazarından yararlanmaya yönlendirir ve önemli pazar payı genişlemesini kolaylaştırır.

ORTAKLIK SÜRESİNCE DMCREP'TEN NE TÜR BİR DESTEK BEKLEMELİSİNİZ?

Belirlenen faaliyet destinasyonu için markanızı özel olarak temsil etmeyi ve şirketinizi, o destinasyona giden müşterilerimizin seyahat grupları için tercih edilen tedarikçi haline getirmeyi taahhüt ediyoruz. Hizmetlerimize ek olarak, ekibinize Türkiye'deki tercihleri ​​ve seyahat alışkanlıklarını tanıtmak için kapsamlı pazar eğitim oturumları da sağlıyoruz, Türkiye'deki ofisimiz ile ekibiniz arasında kusursuz bir işbirliğini teşvik ediyor ve genel iş akışı verimliliğini artırıyoruz.

DMCREP SON MÜŞTERİYE DOĞRUDAN BAĞLANIR MI?

Hayır, DMCREP yalnızca İşletmeler Arası (B2B) kapasitesinde faaliyet göstermektedir.

DMCREP ORTAKLIKLARININ MÜNHASIRLIĞINI NASIL KORUYOR?

DMCREP, Tek Çözüm Ortaklığı yaklaşımıyla ilgili destinasyondaki ortaklığının ayrıcalıklılarını sürdürüyor. Her bir ortağın ihtiyaçlarına ve hedeflerine özel olarak uyarlanmış benzersiz ve kapsamlı bir çözüm sunduğumuz yer.

DMCREP SADECE LÜKS SEYAHAT SEKTÖRÜNE MI ODAKLI?

Hem lüks hem de diğer pazar segmentlerini içeren çok çeşitli bir müşteri tabanımız var. Hizmetlerimizin esnekliğini ve kapsayıcılığını sergileyerek geniş bir müşteri yelpazesine hizmet verme yeteneğimize odaklanıyoruz.

TÜRKİYE PAZARINDAN EMİN DEĞİLSENİZ DMCREP HANGİ TÜR YENİLİKÇİ ORTAKLIKLARDA UZMANLAŞIR?

DMCREP olarak hizmetlerimizi özel projeleri kapsayacak şekilde genişletiyor, pazarlama danışmanlığı sağlıyor, hedef gruplara yönelik solo satış etkinlikleri organize ediyoruz. Şirketinizin Türkiye dış pazar potansiyeline ilişkin daha derin bir anlayış ve değerleme kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

DMCREP EKİBİYLE NASIL İLETİŞİME GEÇİLİR?

info@dmcrep.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Size hızlıca geri dönüş yapacağız.