Türkiye dış turizm pazarında başarıya birlikte ulaşalım

Türkiye seyahat pazarlamasında güvenilir yol arkadaşınız

Hakkımızda

DMCREP, Türkiye’nin ilk profesyonel uluslararası destinasyon pazarlama şirketi olup, uluslararası DMC’leri, otelleri, ulusal turizm ofislerini ve diğer önemli tedarikçileri temsil etmektedir. Global lüks markalar ile Türk ajansları arasında inovatif ortaklıklar kurmaya odaklanan firmamız, pazar payını genişletmekle kalmayıp aynı zamanda benzersiz ve etkileyici deneyimler yaratmaya da yönelmektedir.

gorselkadin

Söz Veriyoruz

Verimli İletişim

Müşterilerle net ve açık iletişim kanallarını koruyarak sorularını veya endişelerini hızlı bir şekilde ele alıyoruz.

Karşılıklı Anlayış

Eşit şekilde, DMC, Ajans ve kurumsal alıcıyı; satın alma motivasyonlarını, itirazlarını aşma ve sorunlara karşı algılarını eşit şekilde anlıyoruz.

Lokal Uzmanlık

Dışa yönelik gruplar, müşteri karar alma süreçleri, trendler, satın alma alışkanlıkları, önemli aktörler ve pazar hakkında derinlemesine bilgi sahibiyiz.

Özel İş Birlikleri

Sadece marka ihtiyaçlarınıza uygun müşteri tabanıyla özel iş ortaklıkları kurmakla kalmayıp aynı zamanda bu ilişkiyi sürdürerek karşılıklı başarıyı sağlıyoruz.

Müşteri Kitlesi

DMCREP olarak Türkiye’deki dışa yönelik turizm şirketleri için özel olarak uyarlanmış sağlam bir ağ ve veri tabanına sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Destinasyonlarımız

Güney Amerika

Orta Doğu

Avrupa

Doğu Asya

Orta Amerika

Asya

aa

E-Bültenimize Kaydolun