Mısır

Excel Travel

excel

Mısır Hakkında

Mısır’ın Çeşitli Kaynakları

Mısır, rakipsiz çeşitlilikte mükemmel seyahat deneyimlerinin bulunduğu bir destinasyondur. Zengin tarih, macera, dinlenme veya lüks arıyorsanız, Mısır’ın en dar bütçelerde bile en iyi seçenek olacağı garantidir.

 

Mısır Çevresindeki Önemli Bölgeler

Kahire, Luksor, Asvan, Nil Gezisi ve Nil Dahabiyas, Şarm El Şeyh, Hurghada, İskenderiye, El Gouna, Marsa Allam, Sahl Hashish ve Al Alamein.

Benzersiz Satış Noktaları

  • Mısır’ın sıcak havası onu yıl boyunca mükemmel bir destinasyon haline getiriyor.
  • Mısır, Kahire, Luksor, Asvan, İskenderiye ve diğer yerlerdeki antik anıtlar ve tapınaklardan oluşan eski ve zengin bir tarihe sahiptir.
    Dünyanın en büyük Arkeoloji Müzesi’ne ev sahipliği yapan Büyük Mısır Müzesi (GEM).
  • Dünyanın en iyi iki denizine, Kızıldeniz’e ve Akdeniz’e bakan, bu da onu çeşitli  tatil köyleri ve dalış, şnorkelli yüzme gibi harika su aktiviteleriyle en iyi plaj destinasyonu haline getiriyor , su sörfü, parasailing, uçurtma sörfü ve diğerleri.
  • Maceracılar, kamp, ​​doğa yürüyüşü, deve yürüyüşü, safari, kum sörfü, sıcak hava balonu turu,kano ve çok daha fazlası gibi çeşitli çöl cazibesinin ve cesur aktivitelerin tadını çıkarabilirler.
  • Mısır, kuş gözlemciliği, yıldız gözlemi, ördek avı ve daha fazlası dahil olmak üzere herkesin ilgi ve zevkine hitap edecek çeşitli Özel İlgi Alanları turları sunabilir.
  • Mısır’da bisiklet, yürüyüş ve daha fazlası gibi uygulamalarla Sürdürülebilir-Sorumlu Turlar düzenleyebiliriz.