Meksika

Condor Verde Travel Group

Condor Verde Travel Group
Condor Verde, Meksika, Guatemala, Kosta Rika ve Venezuela’da bir DMC’dir. Otuz yıldır müşterilerimize en orijinal ve heyecan verici fikirleri sunduk.
Profesyonelliğimiz ve yüksek hizmet standartlarımızla tanınıyoruz ve dünya çapındaki iş ortaklarımızın yıllar içinde dostlarımız haline geldiğini söylemekten gurur duyuyoruz.
Condor Verde’de insan kaynaklarının değeri çok büyüktür. Çok dilli ve çok kültürlü ekiplerimiz, çeşitli ülkelerden gelen, uluslararası uzmanlığa ve derin yerel bilgiye sahip profesyonellerden oluşmaktadır.
Seyahatin sürdürülebilir, kapsayıcı olması ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin topluluklarına, doğal ekosistemlerine ve kültürel mirasına olumlu katkıda bulunması gerektiğine inanıyoruz.
Condor Verde, diğerlerinin yanı sıra SITE, 1DMC World, IATA ve Travelife üyesidir.

Meksika Hakkında 

Muhteşem antik uygarlıklar, harika yemekler, sömürge döneminden kalma güzel kasabalar ve hareketli modern metropol Mexico City. Palmiyelerle çevrili plajlar, ruhani bulut ormanları, rengarenk mercan resifleri, kaktüslerle kaplı çöller ve karla kaplı volkanlar. Bitmek bilmeyen şenlikler, ilham verici el sanatları ve en önemlisi de insanları! Meksika gerçekten eşsizdir.

Benzersiz Satış Noktaları:

  • MICE, özel ilgi grupları ve FIT’ler için özel hizmetler.
  • Orijinal ve heyecan verici fikirler.
  • Profesyonellik ve yüksek hizmet standartları.
  • Motivasyonu yüksek ve bilgili bir ekip.
  • Topluluklara, doğal ekosistemlere ve kültürel mirasa olumlu katkı.
  • BMW, Johnson & Johnson, Mercedes-Benz, O2, Philips, Toyota, Red Bull, Michelin, Seat, Volkswagen, Bayer, Avon, Fiat, Renault, Goodyear, Nikon, Generali, Renault gibi şirketlere yönelik teşvikler, toplantılar ve etkinlikler Bank, Wincor-Nixdorf ve diğerleri.
Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.condorverdetravel.info