Ömür Yeker, DMCREP'in kurucusu ve Yönetici Ortağı'dır. Türkiye'deki B-rainTeam Eğitimi ve Danışmanlığı Şti.'nin de Yönetici Ortağı ve Genel Müdürüdür. Yaklaşık 20 yıldır, turizm sektörüne satış ve pazarlama yöneticisi olarak hizmet vermektedir. Yeker'in satış ve pazarlama odaklı mesleki geçmişinde uluslararası otel zincirlerinde edindiği yirmi yıllık kıdemli satış yöneticiliği ile pazarlama ve eğitim deneyimi, son yıllarda geliştirdiği ilgi alanı olan koçluk bilgisi ile birleşir. Mükemmelliğin önemine inanır ve hayatın her yönünde onun peşinde koşar.

Nurdan Yılmaztürk, DMCREP'in Satış Müdürü'dür. Hizmet sektöründe 20 yıllık deneyime sahiptir. Ulusal ve uluslararası otellerde yiyecek-içecek ve satış pazarlama ekiplerinde görev almıştır. Aynı zamanda yöneticilik tecrübesini "yetişkin eğitimi" konusu ile birleştirerek DMCREP şirketinde satış ve pazarlama müdürü olarak kariyerini sürdürmektedir.

Sonay Bahça, DMCREP'in Satış Koordinatörüdür. Turizm ve Otel İşletmeciliği lisans eğitimine devam etmektedir. İletişim, pazarlama, etkinlik ve mekan yönetimi, marka ve pazarlama konularında yetkinliğini geliştirmek için çeşitli sertifika eğitimlerine katılmıştır. ABD, İspanya gibi farklı kültürlerde satış, pazarlama ve yiyecek & içecek alanlarında iş tecrübesine sahip olan Sonay, Satış ve Pazarlama konusundaki yeteneklerini yeni medya çalışmaları ile entegre ederek geliştirmeye odaklıdır.