SNE Northern Europe İskandinavya ve Baltık Cumhuriyetleri’nde, unutulmaz anılar yaratan yaratıcı bir DMC şirketidir. SNE’nin deneyimli personeli, müşterileri ile yakın ilişkiler kurarak eşsiz ve konuşulacak etkinlik alanları önermektedir.

SNE’nin ana ofisi Stockhom’dadır. Oslo, Kopenhag, Lapland ve Talin’de de ofisleri bulunmaktadır. Baltık Cumhuriyetleri’nde hizmet ofisleri bulunmaktadır.

Ticari markamız ve yaratıcılığımız, DMC deneyimini harika kılan şeyler derinlemesine bilgi sahibi olmamız farkımızdır. Başarılı bir teşvik gezisi, toplantı veya kongre için önemli olanın insan kaynağına yatırım olduğunu bildiğimiz için her projeyi en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizden, bütçenin boyutundan bağımsız, sihir yarattığımızı duymak ise en büyük gurur kaynağımız.

Müşterilerimize İskandinavya ve Baltık Cumhuriyetleri’nin en iyi yönlerini sunuyoruz. Sürekli yeni maceralar ve trend belirleyici programlar yaratıyoruz. Daha önce hiç düşünülmemiş çözümler üretiyoruz. Saklı hazinelere olan özel erişim izinlerimiz ise bizi eşsiz kılıyor.

Her müşterimize kraliyet ailesi muamelesi yapıyoruz. En küçük detaylara kadar herşey bizim kontrolumuzdadır. 

SNE Northern Europe, size en iyi deneyimleri yaşatmak için üstün hizmet kalitesi ile çalışmaktadır.

Konaklama – İskandinavya’da tanınan otel zincirleri ve alışılmadık özel konaklama deneyimleri

Deneyimler – Seyahatinizin amacına uygun en elışılmadık ve erişilemeyen deneyimler. İster iç menkan ister dış mekan etkinlikleri olsun, yaz veya kış hayatınız boyunca unutamayacağınız mükemmel öneriler ve aktiviteler

Yeme-içme – Küçük veya büyük gruğlar için en iyi yeme-içme mekanlarının yanı sıra, daha samimi ve küçük unutulmayacak deneyimler

Tranferler, rehberler ve tam hizmet – Uçaktan veya gemiden indiğiniz andan itibaren, her türlü isteğinizi karşılayacak hizmetler

GENEL BAKIŞ

“İskandinavya’nın küçük dev krallığı”, bir çok aktivite ve deneyim sunmaktadır. Danimarka, harika doğasının yanında, mimarisi ve tasarım çevresi ile de tanınmaktadır. Hareketli bir başkent olan Kopenhag’da, ana ulaşım öğlerinden biri bisiklettir. Aynı zamanda, eğlence, iyi yemek ve birayı da burada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: www.visitdenmark.com

GÜÇLÜ SATIŞ NOKTALARI

 • Doğa: İskandinavya başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz doğa harikaları sunmaktadır. Şehir merkezleri dahil, her gölde balık tutabilirsiniz. Yalnızlık ve huzur arayanlar için mükemmeldir.
 • Kayak, dağ yürüyüşü, gemi turları, buz pateni, zıpkın avı gibi outdoor aktiviteler
 • Yüksek kaliteli konaklama olanakları
 • Daha küçük butik otellerde farklı konaklama deneyimleri
 • Kaliteli yeme-içme: tüm büyük şehirlerde ve kuzeyde birçok ödül kazanmış restoran.
 • Sanat ve tasarım

AKTİVİTELER

 • Kültür, Sanat ve Tasarım: Müzeler, sanat ve tasarım galerileri, tiyatrolar
 • Yeme-içme: Ödüllü restoranlar, deniz kıyısında veya denizde yeme-içme olanakları
 • Alışveriş: moda, cam, tekstil, sanat
 • Spor ve açıkhava aktiviteleri: kayak, bisiklet, buz pateni, yelken, köpek kızakları, dağ yürüyüşleri

İLGİNÇ BİLGİLER

 • Tüm dünyada tanınan Lego oyuncakları ilk kez 1932 yılında Danimarka Billund’da üretilmiştir. İlk üretim Lego blokları değil, ayaklı merdivendir. Şimdi Billund’da Lego Tema Parkı bulunmaktadır.
 • Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da tüm İskandinav şehirlerinin toplamından daha fazla Michelin yıldızlı restoran bulunmaktadır.
 • Danimarka’da doğumgünlerindebayrak asılır. Eğer evil değilseniz ve otuz yaşına giriyorsanız size karabiberlik hediye edilecektir.
 • Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da nüfusun yarısı işe veya okula gitmek için bisiklet kullanmaktadır. Araba sayısının iki katı bisiklet vardır.
 • Danimarka’da Walt Disney’in de ziyaret edip hayran kaldığı Tivoli Bahçeleri bulunmaktadır. Disneyland’I buradan etkilenerek yaratmıştır. Danimarka aynı zamanda dünyanın en eski eğlence parkı olan Bakken’e de evsahipliği yapmaktadır.

GENEL BİLGİLER ve MEVSİMSELLİK

 • Türk vatandaşlarına vize uygulanmaktadır.
 • İskandinavya, kuzeyden güneye doğru, farklı iklimler sergileyen geniş bir alanı kaplamaktadır. Birçok yerde, yıl boyunca, ortalama sıcaklıklar ile ılıman bir iklim ve dört mevsim yaşanmaktadır. Buna rağmen, kuzeyde, kışlar genellikle çok soğuktur, Ekim ayından Mayıs ayına kadar kar görülmektedir. Güneyde iklim daha ılımandır. Yazlar genelde Güney Avrupa’dan daha serin geçer.
 • Danimarka’da Smorrebrod öğle yemeğinde tercih edilen bir yiyecektir. Göze ve damağa hitap eden bu yiyecek çok az tereyağı sürülmüş ekmek üstünde 3 kat sürülmüş lezzetli garnitürden oluşur. Görünüşü oldukça renkli, tat açısından da damağa hitap eden hemen hemen her yiyecek bu ekmekler üstünde garnitür olarak kullanılabilir. Rosto gibi sebzeli ve vitamin açısından güçlü olan yemekler akşam yemeğinde tercih edilebilir. Danimarkalılar ünlü tatlılardan zengin krema ve meyve kombinasyonuyla yemek işlemini bir gün içinde bitirmiş olurlar